tfk.cz // o značce

Příběh úspěchu tfk

Značka Trends for Kids spojuje účelné s užitečným zábavnou formou. Je známá svou kvalitou a revolučními kočárky již od roku 1997.

Zážitkové aktivity pro celou rodinu

kočárky tfk

S příchodem miminka život začíná. Je nutné změnit spoustu zažitých věcí a v mnohém se miminku přizpůsobit. Společnost tfk se snaží o to, aby rodinu dosavadní zájmy a koníčky spojovaly, ať už aktivním či pasivním odpočinkem. Již více než 20 let tfk pracuje na tom, aby rodiče mohli svůj čas sdílet i s miminkem. Díky letitým zkušenostem vyrábí a inovuje dětské kočárky pro outdoorové a sportovní využití. Firma tfk se zaměřuje především na výrobu tříkolových kočárků vhodných pro sportování a kočárků pro dvojčata. Své výrobky má vždy promyšlené a detailně propracované. Produkty nové kolekce MONO, DUO, Sport a DOT 2 jsou toho důkazem.

Inovace a kvalita jako standard

Sportovní kočárky, určené nejen k převozu dítěte, splňují vysoké nároky na kvalitu požadované od zákazníků ale také přísné technické nároky od testovacích institucí.

Dnes jsou produkty tfk průmyslovým měřítkem multifunkčnosti, sportovnosti a ergonomie – každý rok zvyšujeme laťku. Výrobky tfk jsou přísně testované a certifikované TÜV pro sportovní využití.